MYKONOS DeLuxe

Mykonos, czyli Wyspa Wiatrów, to biało-błękitne domki, malownicze wiatraki, skąpane
w słońcu plaże i doskonałe życie nocne. Chcecie opalać się nad prywatnym basenem?
A może posnorkelować w przejrzystym Morzu Egejskim? Ta kosmopolityczna wyspa od lat 60. XX w. jest ulubionym miejscem wypoczynku celebrytów z całego świata. Modę na tę grecką wyspę ponad pół wieku temu zapoczątkowała Jackie Kennedy. Od tego czasu zjeżdżają tu na wypoczynek gwiazdy show-biznesu, filmu, sportu, znane modelki, rekiny finansjery i możni tego świata, a w marinach cumują luksusowe jachty. Na takich gości wyspa jest jak najbardziej przygotowana i nie brakuje tu wytwornych restauracji, eleganckich butików i sklepów jubilerskich. Liczne butiki i sklepy z biżuterią są rajem dla zakupoholików, i to z zasobnym portfelem. Tylko w samej stolicy wyspy jest ponad 170 butików z odzieżą znanych światowych marek i ponad 90 sklepów z luksusową biżuterią.

Kierunek jak i sieć hotelowa Myconian bardzo dobrze nam znany , niejednokrotnie mieliśmy okazję sprawdzić dla Was praktycznie każdy z tych hoteli ! Tak więc zobaczycie oto kilka naszych ulubieńców. ❤️

Myconian Avaton – Design Hotels 5* to designerski hotel położony na zboczu wzgórza oferujący
zakwaterowanie w luksusowych pokojach i willach z widokiem na morze – niektóre z prywatnymi basenami bez krawędzi i jacuzzi – Na miejscu Goście znajdę również fantastyczną restaurację, spa i dwupoziomowy
basen bez krawędzi.

Myconian Imperial – Leading Hotels of the World 5* stylowy, pięciogwiazdkowy hotel usytuowany
w południowej części Mykonos, obok spokojnej i najdłuższej na wyspie piaszczystej plaży Elia Beach. Jako
członek prestiżowej organizacji The Leading Hotels of the World obiekt reprezentuje najwyższy standard –
Myconian Imperial to połączenie nowoczesności z tradycyjną grecką architekturą, minimalizmu
i wyjątkowych, wykonanych z naturalnych materiałów elementów wystroju.

Myconian Kyma 5* znajduje się na wzgórzach miasta Mykonos, z cudownym widokiem na stolicę wyspy Mykonos. Choć cechuje go współczesny styl, jego wystrój odwołuje się do greckiej architektury zdominowanej przez biały kolor. Pokoje w Myconian Kyma są urządzone we współczesnym stylu z przywiązaniem do detali. Najbardziej luksusowe pokoje i prestiżowe apartamenty posiadają marmurowe łazienki i urocze werandy.

Luksusowy Myconian Korali Relais & Chateaux 5* Hotel spoglądający ku wiatrakom Alefkandry i świętej wyspie Delos, będącej ważnym stanowiskiem archeologicznym znajdujących się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jako że hotel znajduje się kilka min od centrum miasta wyspy Mykonos, jest to doskonałe miejsce, by poznawać jego malownicze uliczki oraz kaplice wotywne. Wystrój Myconian Korali Relais & Chateaux Hotel cechuje się znakomitymi tekstyliami, dziełami sztuki i kolorowymi wykończeniami. W ekskluzywnych pokojach i prestiżowych apartamentach dominuje biały kolor. Posiadają one widok na morze lub otaczający krajobraz.

Myconian O 5* to najnowsza perełka sieci Myconian, znajdująca się na przepięknym wzgórzu na Mykonos. Oferuje spektakularne widoki na błękitne wody Morza Egejskiego oraz malowniczy krajobraz okolicy. Stylowy design tego miejsca łączy tradycyjne elementy greckiej architektury z nowoczesnymi akcentami, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Wysoki standard zakwaterowania obejmuje 65 przestronnych pokoi i apartamentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *