O nas

Początki były fajne , ukończenie tarnogórskiego Technikum Hotelarskiego odbyte liczne praktyki w hotelach i decyzja , studia : Turystyka w Krakowie.

Po pięciu latach jako absolwent Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego katedry Turystyki i już z kilkusezonowym doświadczeniem w pracy w biurze podróży następna decyzja : własne biuro podróży.
Pomysł udało się zrealizować i w roku 2007 roku … dumni otworzyliśmy swoje własne , wymarzone Biuro Podróży – HolidayCafe.pl Dość szybko przekonaliśmy się , że praca Agenta Turystycznego to zajęcie , któremu trzeba poświęcić się na 200% a nawet 500%.

Po ponad 10 latach w portfolio Holidaycafe.pl jest kilkanaście stron internetowych, wśród najbardziej popularnych : www.luksusowe-wakacje.pl , www.najlepsze-lastminute.pl , www.rajskie-wakacje.pl , www.udane-wakacje.pl , www.egzotyka-wakacje.pl czy www.najlepsze-wakacje.pl , które dziennie odwiedza kilkanaście tysięcy osób.

HolidayCafe.pl poza lokalnym rozwojem w swoim rodzinnym mieście w Tarnowskich Górach , postawiło bardzo duży nacisk na kanał Social Media i obecnie posiada kilkanaście profili facebookowych , które sumarycznie posiadają ponad 255 000 w 100% prawdziwych użytkowników oraz 3 profile instagramowe. Nasz główny Instagramowy profil jest największym w Polsce w branży biur podróży – Biuro Podróży HolidayCafe.pl.

Dzięki licznym szkoleniom dysponujemy dostępem do największej bazy połączeń lotniczych i bazy hotelowej na całym świecie. Z roku na rok jesteśmy dumnym agentem VIP Biura Coral Travel , TUI , EximTours ,Best Reisen , ITAKA i wielu wielu innych organizatorów.

Ostatnie lata to liczne podróże wszystkich naszych kilkunastu konsultantów. Tylko w ostatnim roku byliśmy trzykrotnie na Zanzibarze i na Malediwach zwiedzać bazę hotelową , dwukrotnie na Seszelach. Odwiedziliśmy ponadto m.in. Japonię , Rio de Janeiro ,USA , Meksyk , Dominikanę , Bahamy, Antigue i Barbudę , Jamajkę , Malezję , Turcję , Mauritius, Egipt , Sri Lankę ,Tunezje , Maroko , wspaniałe greckie wyspy , Wyspy Kanaryjskie , Madagaskar , Maderę , Sycylię i ponad 60 innych krajów !

Sprawdziliśmy najnowsze , największe i najlepsze statki pasażerskie światowych armatorów : Costa, MSC , Aida , Norwegian oraz uczestniczyliśmy w rejsie pokazowym po Wyspach Kanaryjskich czarterowanym statkiem Itaki.

Odwiedziliśmy kilkaset najlepszych hoteli na świecie m.in. sieciowe hotele One&Only , Banyan Tree , Four Seasons, Six Senses, Hilton, W Retreat , Myconian , Ritz.

Dwukrotnie w 2018 roku uczestniczyliśmy w akcji charytatywnej Pomoc dla Zanzibaru i wspieraliśmy kilka lokalnych szkół.

W najbliższym kwartale odwiedzimy jeszcze Tajlandię , RPA , Singapur, Malediwy , Rosję , Sri Lankę , Filipiny , Kenię, Australię i najprawdopodobniej Brazylię.

Ostatni rok to również dla Nas kilka przyjemnych chwil , zostaliśmy Laureatem Sukcesu Roku 2017. W kwietniu podczas Gali Sukcesy Roku 2018 odebraliśmy statuetkę Sukces Roku 2018 a we wrześniu na Uniwersytecie Jagielońskim w Krakowie odebraliśmy certyfikat Przedsiębiorstwo Przyszłości 2018 roku. To ogólnopolski Program , w którym nagradza się firmy cechujące się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzonego biznesu.

Na zakończenie sezonu HolidayCafe.pl zostało nominowane do tytułu Agent Roku 2018.